سوالات متداول مهراول

اگر سوالی در مورد ما ذهن شما را درگیر کرده است به راحتی می توانید در قسمت سوالات متداول مهراول پاسخ آن را بیابید.

دوره ی دبیرســــتان یکی از دوره های مهــــــم زندگی دانش آموزان است که برای رســـــیدن به اهدافشان باید از این دوره از زندگی خود به بهترین شکل ممکن اســــــتفاده نمایند .

والدین نیز همـــــواره در تلاش هستند تمام شرایط لازم را برای محقــــق شدن اهداف فرزندشــــان فراهم سازند ، تاثیر یک مدرسه ی خوب در این مورد امــــری غـــــیر قابل انکار است و در این انتخاب قطعا حساسیت هایی وجود دارد .

مهراول به عنوان بهترین دبیرستان غیرانتفاعی پسرانه در استان البرز همــــه ساله هــــــنگام ثبت نام با حجم عـــــظیمی از سوالات والدین رو به رو می شود که اغلب آنها تکراری هســــــتند به همین جهت قســـمتی از سوالات متداول مهراول که برای اکثـــــر والدین ســـــــــوال برانگیز بوده است را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تا از این طریق شناخت بیشتری با مهراول ، متد آموزشی ، فضای مدرسه ، اساتید ، روانشناسان مدرسه ، مشاوران و پشتیبانان مدرسه ، ساعت برگزاری کلاس ها و…  با اطمینان بیشتر و دید وســـــیع تری تصـــــمیم گیرید.

البته این تعداد تنها قســــــمت اندکی از سوالات متداول مهراول اســــــــت شما عـــــزیزان به راحتی میتوانید ســـــوالاتی که در ذهـــــن دارید را در این قســــمت بیان کنید تا در اولین فرصت به آنها پاسخ داده شود.

برای آشـــنایی بیشتر با مهــــر اول و فــــضای داخـــــلی آن می توانید به قسمت درباره ی مدرسه مراجعـــه نمایید و از طریق آن اطــلاعــات لازم را کســـب نمایید .

جهــــــت کســـــب اطــلاعــــات بیشـــتر میتوانید با ما تماس بگیرید .

مهـــــراول تنها در جهت افزایش ســـــطح فرهــــــنگ و دانش جامعــه گام برمی دارد و در این راستا از تمام عـــوامــــل تاثیر گذار بهره میگـــــیرد و با تمام قوا تلاش مینماید تا ســـــهم اندکی در فرهــــنگ و دانش جامعـــه داشته باشد .

ما در تلاش برای پرورش انســـان هایی تاثیرگذار هســــتیم که با علم خود جامعــــه را رو به مســــیر موفقیت و پیشــــــرفت هدایت می کند .

پرسش و پاسخ

بله، در این دبیرستان رشته های ریاضی، تجربی و انسانی وجود دارند.
برنامه های فوق العاده (فوق عادت) به اندازۀ کلاس های رسمی مهم اند. (هوافضا،مهارت های زندگی،موسیقی،نقد فیلم،زبان انگلیسی،خوشنویسی، و …..)
استادانی که کارهای دیگر نیز بلد بودند امّا تصمیم گرفته اند تدریس کنند و فقط معلّم باشند. معلمانی که کلاسشان یک نفس لذّت بخش است. (البته نه همگی ها!)
میزان شهریه هر مقطع با توجه به شهریه مصوب اعلامی از سوی اداره آموزش و پرورش منطقه خواهد بود .
بله، برای آنان که خودشان در هنگام ثبت نام پیشنهاد می دهند.
تمام اساتید مهراول از برترین های استان البرز هستند .
تمام دانش آموزان تحت نظارت پشتیبانان کارآزموده ی مهراول هستند .
مهراول برای روشن ساختن راه رسیدن به هدف دانش آموزان از مشاوران خبره و کارآزموده استفاده می نماید .
باتوجه به این که دانش آموزان مهراول از بین صدها هزار داوطلب انتخاب میشود قاعدتا رقابت شدشدیدی در مدرسه و کلاس ها حاکم است .
مهراول بهترین ابزارهای آموزشی ، تجهیزات آزمایشگاهی ، سیستم های کامپیوتری و هوشمند و... را برای تحصیل دانش آموزان در محیط مدرسه فراهم نموده است .
مهراول یک فضای مناسب برای دانش آموزان فراهم نموده است که حدود 2000 متر زیربنا دارد.

پاسخ خود را در سوالات متداول نیافتید؟