اگر سوالی در مورد ما ذهن شما را درگیر کرده است به راحتی می‌توانید در قسمت «سوالات متداول مهراول» پاسخ آن را بیابید.

دوره‌ی دبیرستان یکی از دوره‌های مهـم زندگی دانش‌آموزان است که برای رسـیدن به اهدافشان باید از این دوره از زندگی خود به بهترین شکل ممکن اســتفاده نمایند. والدین نیز همواره در تلاش هستند تمام شرایط لازم را برای محقق شدن اهداف فرزندشان فراهم سازند، تاثیر یک مدرسه‌ی خوب در این مورد امـری غـیر قابل انکار است و در این انتخاب قطعا حساسیت‌هایی وجود دارد .

مهراول به عنوان بهترین دبیرستان غیرانتفاعی پسرانه در استان البرز همه‌ساله هــنگام ثبت‌نام با حجم عظیمی از سوالات والدین رو به رو می‌شود که اغلب آنها تکراری هستند. به همین جهت قسمتی از سوالات متداول مهراول را که برای اکثـر والدین سوال‌برانگیز بوده است، در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تا از این طریق شناخت بیشتری با مهراول، متد آموزشی، فضای مدرسه، اساتید، روانشناسان مدرسه، مشاوران و پشتیبانان مدرسه، ساعت برگزاری کلاس‌ها و … با اطمینان بیشتر و دید وسیع‌تری تصـــــمیم گیرید.

البته این تعداد تنها قسـمت اندکی از سوالات متداول مهراول اسـت شما عزیزان به راحتی میتوانید سوالاتی را که در ذهـن دارید، در این قسمت بیان کنید تا در اولین فرصت به آنها پاسخ داده شود. شما عزیزان برای آشـــنایی بیشتر با مهر اول و فـضای داخلی آن می‌توانید به قسمت درباره‌ی مدرسه مراجعـه نمایید و یا جهت کســب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید .

مهـراول تنها در جهت افزایش سـطح فرهـنگ و دانش جامعه گام برمی دارد و در این راستا از تمام عوامل تاثیر گذار بهره می‌گیرد و با تمام قوا تلاش می‌نماید تا سـهم اندکی در فرهنگ و دانش جامعه داشته باشد .

                ما در تلاش برای پرورش انســـان هایی تاثیرگذار هستیم که با علم خود جامعــــه را رو به مســــیر موفقیت و پیشــــــرفت هدایت می کند .

پاسخ خود را در سوالات متداول نیافتید؟