اولین جلسه ی اولیا مربیان در سال تحصیلی 98-99 با حضور برترین مشاوران و موسس مدرسه ی مهراول با هدف همراه ساختن والدین در مسیر موفقیت دانش آموزان برگزار گردید در اولین جلسه اولیا مربیان همواره به بیان مسائل بنیادین در مورد تحصیل و نحوه ی رفتار والدین با دانش آموزان این سن می پردازیم و از این طریق آگاهی لازم به والدین در ارتباط با نحوه ی برخورد با دانش آموزان را ارائه می دهیم.

والدین یکی از تاثیرگذار ترین اشخاص در زندگی دانش آموزان هستند زیرا دانش آموزان در طول زندگی خود بیشتر از همه تحت تربیت والدین خود هستند .

به همین جهت مهراول بر این باور است که خانواده ی دانش آموزان باید در تفکرشان تغییری اعمال کنند تا بتوانند فرزندی موفق تحویل جامعه دهند .

مهراول به صورت مداوم جلسات اولیا مربیان را با محوریت های مختلف تشکیل می دهد زیرا در جامعه ی امروز خطرات بسیاری دانش آموزان در این سن را تهدید می کند از آنجا که مدرسه و مربیان نقش پررنگی در تربیت فرزندان دارد ما همواره در تلاش هستیم تا خانواده ها را با مسائل مختلف مربوط به دانش آموزان آشنا سازد و آنهارا با راهکارهایی برای مقابله با این خطرات آشنا سازد .

مهراول به عنوان بهترین دبیرستان پسرانه در کرج در تلاش است که والدین را با اهدافی که امروزه خانواده ها آن را فراموش کرده اند

در جلسات اولیا و مربیان که هر ماه در مهراول به عنوان بهترین دبیرستان در کرج برگزار می شود به مباحثی که امروزه خانواده ها آن را فراموش کرده اند اشاره می نماییم ، امروزه والدین به دلیل مشغله ی زیادی که دارند بسیاری از مسائل را فراموش کردند و اصلا به آن توجهی ندارند در صورتی که نقش بسزایی در تربیت دانش آموزانی در این سن دارد ما خود را در قبال تک تک دانش آموزان و آینده ی آنها مسئول می دانیم و همواره دغدغه ی برطرف کردن مشکلات آن ها را در ذهن داریم.

مهراول اولین جلسه ی اولیا مربیان سال تحصیلی 98-99 را در تاریخ 27 مرداد ماه با حضور جناب آقای دکتر قاسم زاد که از بهترین های علم روانشناسی هستند با موضوع دل نگرانی های والدین در مورد تربیت فرزندانشان برگزار نمود .

پرورش و تربیت فرزندان نکته ای مهم است که در آن عوامل بسیاری دخیل است اما از آنجا که دانش آموزان بیشتر وقت خود را در محل تحصیل و خانواده ی خود سپری می کنند پس این دو محیط بیشترین تاثیر را در پرورش آنها دارد البته خانواده سهم بیشتری در این مورد دارد و والدین همواره باید در جریان امور مربوط به فرزندانشان قرار گیرند و مدرسه نیز در این مسیر همراه خانواده ها است و این جلسات اولیا مربیان نیز دقیقا با همین هدف برگزار می شود .

دکتر قاسم زاده بر این موضوع تاکیید دارند که والدین باید توجه بیشتری بر فرزندان خود داشته باشند و اگر معیار و چارچوب تربیتی آنها دارای نواقصی است باید برای رفع آن تلاش نمایند در حالت کلی والدین همواره باید در تلاش باشند تا با متد تربیتی نوین آشنایی پیدا کنند و در سبک زندگی خود و فرزندانشان تغییر ایجاد نمایند اما توجه داشته باشید که این تغییر به یکباره اتفاق نمی افتد ، ایجاد هرگونه تغییر در زندگی مستلزم تداوم است که باید در این مسیر اندکی صبر و حوصله داشته باشید .

در قسمت ذیل می توانید عکس ها و فیلم هایی مربوط به این مراسم را مشاهده نمایید .

در ذیل چند عکس از اولین جلسه اولیا مربیان 98-99 را مشاهده می نمایید که با حضور موسس مدرسه جناب آقای هاشم میرزایی و مشاور برتر مدرسه جناب مهندس مهدی رضا پناهی برگزار شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *